راهکارهای تولیدی

آرایشی، بهداشتی، دارویی و صنایع وابسته

وجود رقبای خارجی بیشمار در صنعت آرایشی امر رقابت را برای تولید کننده داخلی بسیاز پیچیده کرده است. تنوع محصول، تنوع طرح، تنوع بسته بندی تنوع رفتار مصرف کننده و ... همگی باعث آن شده که شرکت های آرایشی بهداشتی دایما در تکاپوی ارایه محصول با کیفیت و جلب نظر خریدار باشند.

صنایع لبنیات

صنعت لبنیات به خاطر عمر کوتاه مواد اولیه دریافتی و محصولات تولیدی از حساسیت بسیار بالای برخوردار است. این موضوع از زمان رسید شیر آغاز شده و تا عرضه محصول و عودت آن توسط مشتریان ادامه دارد. در پروسه ورود شیر چنانچه میزان چربی موجود در شیر خارج از بازه ای مشخص باشد بر اساس تعاریف انجام شده در آن سازمان از مبلغ فاکتور فروشنده کسر می شود.

صنایع غذایی و نوشیدنی

در کارخانه های مرتبط با صنایع غذایی و نوشیدنی کنترل ضایعات امری است که اگر نادیده گرفته شود منجر به زیان آور شدن فرآیند تولید می شود. تنوع محصولات در اندازه و بسته بندی های متفاوت، تنوع در طعم و ... عمدتا بر اساس رفتار بازار مشخص می شود. دریافت گزارشات دوره ای بر اساس منطقه، فصل و محصول و سری ساخت تعیین کننده سناریو های متفاوت در تولید و زنجیره تامین می گردد.

تولید اسانس

اسانس یکی از اقلامی است که در صنایع بسیاری با عنوان طعم دهنده، خوش بو کننده یا .... در قالب انواع عصاره، انواع ادویه، انواع استبلایزر، اسانس های آرایشی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

راهکارهای بازرگانی و پیمانکاری

تجهیزات پزشکی

عرضه محصولات به صورت امانی به بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی ، ردیابی دقیق محصولات عرضه شده بابت خدمات پس از فروش، پیگیری مطالبات وصول نشده از تامین کنندگان متفاوت و ... را از عوامل بسیاز مهمی دانست که لازم است توسط تامین کنندگان متفاوت پیگیری شود.

صنعت بازرگانی فولاد

حجم گردش نقدیتگی بسیار بالا، کنترل مراودات مرتبط با کالا و نقدینگی، تولیدات سفارشی، پروسه های تولید پیچیده، جابجایی قیمت جهانی، تهدید حضور تامین کنندگان خارجی با حجم نقدینگی بالا منجر به آن شده که یکی از مهم ترین دغدغه های کارخانجات مرتبط با صنعت فولاد به عنوان یکی از صنایع مادر کمینه سازی بهای تمام شده محصولات و مواد اولیه خود باشد.

راهکار نرم افزاری شرکت های خدماتی

صنایع هواپیمایی و بخش های وابسته

در شرکت های هواپیمایی به دلیل گسترده بودن پهنه ارتباطی چرخه فروش و رزرواسیون سیستم های فروش مورد استفاده بومی نبوده و عموا شرکت ها از خدمات سایر کشورها بهره می برند. از طرفی قبل از پرواز، حین پرواز و بعد از پرواز هزینه های به شرکت های هواپیمایی تحمیل می شود که شاید از دید مشتریان پنهان باشد.

بیمه

شرکت های بیمه ای برای بخش عملیات و صف سازمان خود از نرم افزارهای بیمه ای طراحی شده توسط متخصصین این حوزه استفاده می نمایند. معمولا کنترل های مالی مورد نظر در سیستم مالی و به صورت مجزا انجام می گردد.

شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک

از آنجایی که شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک از سیستم های تخصصی استفاده می نمایند و حجم عملیات ثبت شده در سیستم های عملیاتی بالا می باشد، عمدتا کنترل های مالی در سیستم های فروشگاه صورت می گیرد. انعکاس این موارد به واحد مالی جهت پیاده سازی کنترل های مالی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

راهکارهای کسب و کار

راهکارهای مرتبط با این بخش در حوزه تصمیم گیری کلان سازمان ها می باشد. هدف از ارایه این راهکارها ایجاد تلنگر در جهت توسعه درآمد و شناسایی نقاط زیان ده سازمان می باشد.

وفاداری مشتریان

. افزایش تکرار خرید: به دلیل منافع ارایه شده توسط شما، خرید های مشتری تکرار می شود.اعلام امتیاز در لحظه خرید: نمایش میزان امتیازهای گردآوری شده توسط مشتریان منجر به افزایش حس اعتماد در آن ها می شود.ابزاری برای ایجاد ارتباط برد- برد با مشتریان

صورت های مالی

نرم افزار صورتهای مالی با هدف ارائه خدمات گزارشگری مالی به سازمان های هولدینگ ، شرکتها و سازمانهای دولتی، شرکتهای بورسی و سازمانهای دارای یک شعبه یا بیش از یک شعبه ارایه می شود./p>

محاسبه بهای تمام شده سفارش کار

برای شرکت هایی که اقدام به تولید محصولات خود بر اساس سفارش کار می نمایند شناسایی میزان سوددهی معامله انجام شده بسیار دارای اهمیت می باشد. ممکن است یک مشتری مشخص، تنها اقدام به سفارش یک محصول خاص به شرکت مجری نماید که بعد از محاسبات دقیق متوجه شوید این موضوع منجر به زیان برای شرکت مجری گردد.

راهکارهای خاص

محاسبه پورسانت بر اساس وصول

تعیین پورسانت بگیران هر فروش، تخصیص درصد به آنها، و پرداخت پورسانت به آن ها در زمان وصول وجه دارای اهمیت بسیاری است. برای شرکت ها بسیار مهم است تا در زمان فروش بدانند چه میزان بر روی معامله انجام شده به چه کسانی پرداخت شود.

انتقال مکانیزه اطلاعات

این موضوع به ابزارهای انتقال اسناد در زیر سیستم های متفاوت برمیگردد. می تواند انتقال اسناد حسابداری بیمه ای به زیر سیستم حسابداری باشد. می تواند انتقال اسناد core banking به سیستم حسابداری باشد.