• گزارش پرداخت های انجام شده به تفکیک سفارش- تامین ارزی

  در این گزارش، پرداخت هایی نمایش داده می شود که نیاز است واحد مالی برای آن ها اقدام نماید. اسنادی که در این گزارش نمایش داده می شوند دارای این شروط می باشند: 1- پرداخت مربوطه ارزی است، سند حسابداری جهت پرداخت صادر شده باشد، با تفصیل سفارشات و اعتبارات ارتباط داشته باشد. این گزارش از سیستم تامین قابل حصول است و تمامی پرداخت های انجام شده که واحد بازرگانی صادر کننده آن می باشد به تفکیک تفصیلی نمایش داده می شود. پیش نیاز دریافت این گزارش، سیستم سفارشات خارجی، حسابداری ارزی می باشد.

  گزارش پرداخت های انجام شده به تفکیک سفارش- تامین ارزی
 • گزارش مقایسه ای استعلام های اخذ شده از فروشندگان- تامین داخلی

  زمانی که رویه خرید به صورت استعلامی است، پیش از ارسال مستندات به کمیسیون معاملات نسبت به ارایه گزارشی به صورت ماتریسی جهت مقایسه شرایط خرید اقدام می شود. اطلاعات این گزارش بر اساس دو سند ابلاغیه استعلام و ثبت استعلام در ماژول تامین آماده شده است. جهت دریافت گزارش فوق با نمایندگی برهان نوین تماس بگیرید.

  گزارش مقایسه ای استعلام های اخذ شده از فروشندگان- تامین داخلی
 • گزارش لیست اعلامیه ورود تامین کالا- تامین داخلی

  کاربرد عمده این گزارش در شرکت های تولیدی و کارخانجات است. زمانی که یک محوله در خارج از ساعت اداری به کارخانه می رسد، یکی از گزارش هایی که به واحد بازرگانی جهت کنترل محموله های رسید شده(بدون هماهنگی)، کمک می کند، گزارش لیست اعلامیه های ورود می باشد.

  گزارش لیست اعلامیه ورود تامین کالا- تامین داخلی
 • گزارش لیست خرید بر اساس کالا به تفکیک فروشنده- تامین داخلی

  در این گزارش لیست کالاهایی که هر تامین کننده، نسبت به تهیه آن ها اقدام کرده است نمایش داده می شود. چنانجه بخواهیم نسبت به جایگزینی منابع تامین جدید اقدام نماییم، یکی از ابزارهایی که منابع تامین موجود را به صورت پردازش شده نمایش می دهد این گزارش است

  گزارش لیست خرید بر اساس کالا به تفکیک فروشنده- تامین داخلی
 • گزارش لیست خرید بر اساس فروشنده به تفکیک اقلام- تامین داخلی

  این گزارش یکی از گزارشاتی است که جهت ارزیابی تامین کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. در این گزارش به کاربر نمایش داده می شود از هر تامین کننده چه کالاهایی خریداری شده است. این گزارش در درسته گزارشات مدیریتی برای مدیر بازرگانی می باشد. جهت دریافت گزارش فوق با نمایندگی برهان نوین تماس بگیرید.

  گزارش لیست خرید بر اساس فروشنده به تفکیک اقلام- تامین داخلی
 • گزارش خلاصه روند خریدهای باز- تامین داخلی

  این گزارش به صورت ماتریسی بوده و به صورت کلی نمایش داده می شود که از هر کالا در هر گام فرآیند تامین چه مقدار باز وجود دارد. این گزارش جز گزارشاتی است که جهت کنترل فرآیند خرید بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

  گزارش خلاصه روند خریدهای باز- تامین داخلی
 • گزارش تایید مدیریت های باز- تامین داخلی

  از جمله فرآیندهایی که معمولا مدیران یک سازمان جزیی از فرآیند می باشند، فرآیند خرید است. در این گزارش درخواست خریدهایی که نیاز به تایید مدیریت دارد به کاربر نمایش داده می شود.

  گزارش تایید مدیریت های باز- تامین داخلی
 • گزارش سفارش های خرید باز- تامین داخلی

  بعد از آنکه تصمیم به خرید گرفته شد، اقدامات مرتبط به سفارش خرید به واحد بازرگانی ارجاع داده می شود. در این گزارش لیست کالا به همراه شماره سفارش هایی که عملیات آن ها در واحد بازرگانی در حال اقدام است نمایش داده می شود. این گزارش جز گزارشات کنترلی بوده که در واحد بازرگانی به صورت روزانه مورد بررسی قرار می گیرد. جهت دریافت این گزارش با نمایندگی برهان نوین تماس بگیرید.

  گزارش سفارش های خرید باز- تامین داخلی
 • گزارش آنالیزخرید بر اساس شماره پیگیری- تامین داخلی

  به هر درخواست خریدی که در سیستم تامین(تدارکات) برهان صادر می شود یک شماره پیگیری یکتا توسط سیستم تخصیص داده می شود. این شماره پیگیری در سراسرفرآیند تامین وجود دارد و با تغییر کالا (در صورت استفاده از کالای مشابه در فرآیند خرید) نیز تغییر پیدا نمی کند. در این گزارش کاربر کافی است شماره پیگیری درخواست مورد نظر را فیلتر نماید و نسبت به اخذ گزارش در ارتباط با درخواست ثبت شده اقدام نماید. جهت دریافت این گزارش با نمایندگی برهان نوین تماس بگیرید.

  گزارش آنالیزخرید بر اساس شماره پیگیری- تامین داخلی
 • گزارش درخواست خریدهای تایید نشده- تامین داخلی

  هر درخواست خریدی که صادر می شود بنا به نوع کالا و ارزش آن نیاز است ابتدا مورد تایید واحد های اصلح قرار گیرد. در صورت تایید واحد مربوطه اقدام به خرید می شود. در این گزارش لیست درخواست خریدهایی که مورد تایید قرار نگرفته اند به کاربرانی که باید به این بخش دسترسی داشته باشند، نمایش داده می شود. این گزارش جز گزارش های کنترلی بوده که به شکل روزانه مورد بررسی قرار می گیرد. جهت دریافت این گزارش با واحد پشتیبانی برهان نوین تماس بگیرید.

  گزارش درخواست خریدهای تایید نشده- تامین داخلی